Вентилятор AkvaVent - Era4S 100 мм з москітною сіткою

AkvaVent (Словенія)
347,00
грн.
Вентилятор осьовий витяжний з додатковою встановленою опцією - москітна сітка. Це чудове рішення для того випадку, коли вентилятор має вихід не в вентиляційну шахту, а безпосередньо на зовнішню стіну. Сітка є досить непереборною перешкодою для великих і дрібних комах.
У правому верхньому куті лицьового панелі розташований світлодіодний індикатор, який показує, чи працює вентилятор в даний момент.
Матеріал, з якого виготовлений вентилятор - ABS пластик. Він відрізняється міцністю і стійкістю до дії ультрафіолету. Білий колір всіх видимих частин не набуває жовтизну з часом.
Двигун забезпечений захистом від перегріву, що є плюсом за умов частої і тривалої експлуатації вентилятора. Таке конструкційне рішення дозволяє пристрою працювати довше і без перебоїв.
Клас захисту - для вологих приміщень IP24 - відповідний нормативам.
Глибина декоративної накладки дорівнює 22 мм.
Діаметр монтажного отвору - 100 мм .
Кімнати, в яких передбачений монтаж вентилятора, - це кухня, ванна кімната, туалет, душова і інші приміщення з підвищеною вологістю.
Дана модель - це класичний вентилятор з поліпшеним дизайном.

Спосіб установки: настінний/стельовий;

Продуктивність: 97 м3/год;

Шумове навантаження: 35 Дб;

Споживча потужність: 14 Вт

Клас захисту: IP24

Матеріал корпуса: пластик

Колір: білий

lwh: 77x150x150 mm

Weight: 500 g

Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Доставка
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.