Онлайн консультація
Telegram Viber Messenger Mail Phone

Засіб для видалення цвілі спрей Brillux (Брилукс). Средство для удаления плесени Brillux (Брилукс)

Brillux (Німеччина)
870,00
грн.
Засіб для видалення цвілі Brillux Антипліснява 3430 - це хімікат глибокопроникаючої дії для ефективного усунення спор грибка та плісняви з поверхні стелі та стін у жилих приміщеннях, санвузлах, санітарно-побутових приміщеннях громадського користування, офісах, у промислових цехах та всюди, де необхідна швидка та результативна боротьба з пліснявою.

Щоб очистити поверхню площею 1м², потрібно 100 мл засобу. Для повного знешкодження плісняви буде ідеальним встановлення рекуператора, оскільки цей прилад допомагає врегулювати рівень вологості у приміщенні та ефективно провітрює його, створюючи здоровий мікроклімат та усуваючи причину появи цвілі, а спрей Brillux Антипліснява 3430 усуне видимі ознаки ураження цвіллю, перешкоджаючи подальшому її розповсюдженню.

Переваги: великий об'єм, видаляє цвіль назавжди, зупиняє поширення грибка, глибокопроникаюча дія

Засіб для видалення цвілі Brillux Антипліснява 3430 у спреї допоможе ефективно та назавжди видалити спори грибка, перешкодить його подальшому розмноженню. Слід провітрити приміщення, осушити площину, що покрита цвіллю, очистити поверхню від грибниці. Це можна зробити щіткою, губкою чи ганчіркою, в залежности від типу поверхні. Якщо спори грибка проникли глибоко, необхідно зняти верхній шар фарби, здерти шпалери чи штукатурку, уражену пліснявою. На суху очищену поверхню з відстані 5-10 см слід нанести засіб для видалення цвілі Brillux Антипліснява 3430. Для максимального ефекту слід дати рідині всмоктатися у поверхню стіни. Змивати засіб не потрібно, оскільки його дія перешкоджає майбутньому утворенню грибка. Поверхня під дією спрею з фунгіцидами починає змінювати колір та має відбілюючий ефект. Тому, перед нанесенням засобу на поверхню, яка може змінити колір (наприклад, фарбована стіна, дерев'яна рама, шпалери), слід протестувати його. При необхідності можна нанести засіб на уражені ділянки повторно - до повного зникнення слідів цвілі.

Спрей для видалення цвілі випускається у зручній пластиковій ємності об'ємом 500 мл з пульверизатором. Пульверизатор знімається після розпилення, спрей закручується кришкою для безпечного зберігання, оскільки діюча речовина - це активні хімічні компоненти: 2% розчин гіпохлориту натрію, хлор активний - 20 г/л, > 5% неіоногенних поверхнево-активних речовин.

Важливо: Під час робіт з засобом потрібно берегти очі, рот та ніс від занесення на них засобу, використовуючи рукавички та маску. При потраплянні на слизові та поверхню шкіри слід змити засіб великою кількістю води. Зберігати засіб слід в темному прохолодному місці при плюсовій температурі протягом двох років з дати виготовлення.

Придбати Засіб для видалення цвілі Brillux (Брилукс) ви можете на нашому сайті SSV.IN.UA «Сучасні Системи Вентиляції та Опалення»

Купить Средство для удаления плесени Brillux (Брилукс) вы можете на нашем сайте SSV.IN.UA «Современные Системы Вентиляции и Отопления»
Рекомендовані товари
Click to order
Кошик
Total: 
Ваші ПІБ
Ваш телефон
Доставка
Адреса доставки, коментар до замовлення
Ваш e-mail
Payment method
*Відправляючи це повідомлення ви погоджуєтесь з Договором-офертою на купівлю товару та Політикою конфіденційності і обробкою ваших персональних даних.